Spalvoti lęšiai, kontaktiniai lęšiai internetu, spalvoti kontaktiniai lęšiai

Viskas, ką reikia žinoti apie kontaktinius lęšius

Turintys regos problemų žmonės puikiai žino, kaip tai gali apsunkinti kasdienį gyvenimą. Net ir elementariausias užduotis įveikti gali būti nelengva, jeigu po ranka neturite regos korekcijos priemonių. Tačiau ir jos gelbėja ne visuomet: pavyzdžiui, akiniai tampa siaubingai nepraktiški lietingu oru ar sningant, norint užsiimti aktyvia veikla. Ką jau kalbėti apie erzinantį kondensacijos poveikį žiemą, kuris laikinai apriboja regėjimą įėjus į patalpą. Kaip bebūtų, alternatyva yra čia pat.

Kai akiniai netenkina

Kontaktiniai lęšiai – praktiška regos korekcijos priemonė. Jie skirti visiems pagrindiniams regos sutrikimams: trumparegystei, toliaregystei, atsigmatizmui. Pagal nešiojimo trukmę jie skirstomi į vienadienius, galimus nešioti savaitę, dvi ar mėnesį. Spalvoti lęšiai tiks tiems, kurie nori ne tik pagerinti regėjimą, bet ir įnešti pokyčių savo išvaizdoje. Tačiau apie viską – iš eilės.

Lęšių rūšys

Kaip jau trumpai užsiminėme, kontaktiniai lęšiai tiks koreguoti praktiškai visus regos sutrikimus. Žinoma, būtina apsilankyti pas oftalmologą, kad šis galėtų įvertinti akių būklę ir atsižvelgiant į ją parinktų tinkamiausius lęšius. Be gydytojo recepto rinktis lęšių nerekomenduojama. Įsivaizduokite, kad perkate vaistus: netinkamai pasirinkti vaistai gali ne tik nesuteikti norimo poveikio, bet netgi pakenkti. Be to, turite apsispręsti, kaip dažnai norėsite nešioti lęšius.

  • Vienadieniai lęšiai tiks tiems, kurie nėra tikri dėl lęšių patogumo, arba nori juos nešioti tik tam tikrais atvejais. Spalvoti lęšiai, beje, pagal nešiojimo trukmę skirstomi taip pat, kaip ir įprasti.
  • Savaitiniai ar kelių savaičių pravers norintiems lęšius nešioti ilgesnį laiko tarpą, pavyzdžiui, atostogų ar išvykų metu.
  • Mėnesiniai lęšiai – ekonomiškas ir praktiškas sprendimas tiems, kurie lęšius nešioja kasdien ir nenori jų nuolat keisti.

Jeigu jau žinote, kurie lęšiai labiausiai tinka Jums, metas pakalbėti apie jų saugaus nešiojimo ypatumus.

Trumpai apie priežiūrą

Mažiausiai priežiūros, žinoma, reikalauja vienadieniai lęšiai, nes juos dienos pabaigoje tiesiog reikės išmesti. Prailginto nešiojimo lęšiai turi būti dedami į specialius konteinerius, užpildytus lęšių skysčiu. Nerekomenduojama lęšių valyti vandenyje, jeigu yra galimybė juos išvalyti lęšių skystyje. Lęšių negalima liesti purvinomis rankomis, o patekus nešvarumams akių netrinti, o tiesiog nuplauti šaltu vandeniu. Spalvoti lęšiai savo priežiūra yra identiški. Be to, juos, kaip ir kitus lęšius, prieš miegą visuomet geriau išsiimti, nes akys naktį gali labai išsausėti.