dantų protezavimas, šypsena, nespalvota nuotrauka

Dantų protezai padės nugalėti kompleksus

Dantų netenkama dėl pačių įvairiausių priežasčių – tai gali būti ligos ar nelaimingi atsitikimai, tačiau juos sieja viena bendra pasekmė – ilgai jaučiamas diskomfortas, nenoras šypsotis, kuris gali išsivystyti net į kompleksą. Dažnai net vengiama kalbėti pravėrus burną, o galvoje ištisai sukasi mintys apie netobulai atrodančius dantis. Tam yra išeitis – dantų protezavimas.

 

Kokie pliusai?

 

Netekus dantų, ypač kitų akims pastebimoje vietoje, jaučiamas diskomfortas. Dažnai nemalonus jausmas jaučiamas ne tik dėl estetinių priežasčių – sunkiau kramtyti, atsiranda kitų burnos higienos problemų. Pasirūpinus dantų protezais galima pamiršti šias problemas – jos bus išspręstos ne tik nugalint kompleksus, bet ir sumažinant tikimybę turėti kitų burnos problemų. Galėsite pamiršti kompleksus, vėl plačiai ir drąsiai šypsotis bei pasitikėti savimi. Taip pat, nekils problemų kramtant – burna bus apsaugota nuo didesnių problemų, galinčių kilti neskiriant pakankamai dėmesio burnos higienai ir sveikatai.

Ar verta?

 

Jeigu kompleksuojate, visai nesvarbu, ar dėl estetinių, ar dėl burnos sveikatos priežasčių, tuomet atsakymas aiškus – tikrai verta. Dantų protezavimas leis vėl jaustis taip, lyg nė nebūtumėte netekę dantų – pamiršite kompleksus ir kitus nepatogumus, kuriuos sukelia dantų praradimas. Žinoma, dantų protezai reikalauja atitinkamos priežiūros, tačiau verta skirti savo laiko ir dėmesio gyvybiškai svarbiai žmogaus kūno daliai, kuriai turint trūkumų, dažnas žmogus jaučia diskomfortą, o kartais ir nepilnavertiškumą.

Kam rekomenduojama?

 

Ši procedūra rekomenduojama bet kuriam žmogui, dėl tam tikrų priežasčių netekusiam danties ar kelių. Tam, kad tolimesniame gyvenime ir kasdienybėje išvengtumėte nepatogumų, rekomenduojama pamąstyti apie dantų protezus – galėsite pamiršti, kad turėjote kažkokį trūkumą. Procedūra leis ir vėl laisvai jaustis socialinėse situacijose ir tiesiog jūsų kasdieniame gyvenime.

 

Dantų protezavimas – išeitis iš nemalonios gyvenimo situacijos, kai kompleksuojama dėl prarastų dantų, vengiama šypsotis, kalbėti pravėrus burną. Procedūra taip pat padės apsaugoti burnos sveikatą nuo tolimesnių problemų. Svarbu pasirūpinti savimi laiku, tuomet galėsite ir toliau gyventi laisvai bei džiaugtis gyvenimu plačiai šypsodamiesi kiekvieną dieną.