Chalatai, seksualūs chalatai, apatinis trikotažas

Chalatas – ne tik apsivilkti po dušo

Kai už lango vėsu ir darbo savaitė pasitaiko kaip niekad sunki, norisi tik susisukti į chalatą, pasiimti didžiulį puodelį karštos arbatos su citrina ir žiūrėti mėgstamą serialą ar atsiversti nebaigtą skaityti knygą. Dažniausiai toks vaizdinys susidaro galvoje kalbai pakrypus apie chalatus. Tačiau ši apatinio trikotažo dalį panaudosite ne tik tam – ar susimąstėte, jog chalatas gali įžiebti aistros kibirkštį ir pakurstyti meilės ugnį? Esame tikri, kad Jūsų antroji pusė akimirksniu nustos žiūrėti futbolą, jeigu į kambarį įžengsite pasipuošusi seksualiniu chalatu.

Išsirinkite norimą chalato dizainą ir dydį

Priešingai nei įprasti vonios kambariui skirti rūbai,  tokie chalatai gali būti įvairių dizainų: atrodyti kaip kimono, puošti nėriniais, tinkleliais, turėti dirželius ar net būti pagaminti iš lengvai permatomos medžiagos, kuri, panaudota ties intymiausiomis kūno zonomis, sukurs karščiausius troškimus sužadinantį pojūtį. Tiesa, vertėtų pagalvoti apie tai, ar kažkam netikėtai pasibeldus į duris, tikrai norėtumėte su tokiu chalatu jas atidaryti. Seksualūs chalatai turėtų šiek tiek pridengti tai, ką norite parodyti ar akomponuoti kitas vilkimo apatinio trikotažo dalis.

Chalato ilgis yra pakankamai svarbus kriterijus. Visgi populiariausi išlieka trumpesnio tipo, vos kelius siekiantys chalatai, tačiau į ilgesnius, prabangesnius chalatus taip pat nespjaunama. Į dydį svarbu atsižvelgti ir todėl, kad per mažas arba per didelis chalatas bus nepatogus, vilksis pažeme, o rankoves reikės nuolatos traukioti arba pasiraitoti – juk seksualūs chalatai neskirti tam, kad dalį laiko praleistumėte bandydamos jaustis su juo patogiai.

Pasirinkite tinkamą medžiagą

Medžiaga – svarbiausias chalato aspektas, kadangi ji suteiks šiam rūbui reikiamas savybes. Kadangi seksualų chalatą vilkėsite ant nuogo kūno, jo medžiaga turi būti ypač švelni, tačiau kartu atrodyti gundančiai. Šilkas ir satinas – vienos populiariausių medžiagų šiems chalatams.

  • Šilkas suteikia malonų pojūtį, iš jo pagamintas chalatas pasižymės išskirtiniu žvilgesiu, elegancija, bus labai lengvas, švelnus ir puikiai jausis ant kūno.
  • Satinas yra taip pat labai švelni, iš medvilnės išgaunama medžiaga, kuri atrodo žavingai, prabangiai ir kartu viliojančiai. Satino chalatai turi malonų žvilgesį, maloniai priglunda prie kūno bei suteikia vėsinantį pojūtį.