Kaip krūtų implantai padeda moterims

Krūtų didinimas yra itin populiari procedūra aplink pasaulį. Kiekvienais metais tūkstančiai moterų gulasi po skalpeliu tam, kad pakeistų savo krūtinės dydį. Tačiau ne visos moterys renkasi daryti šią operaciją dėl to pačio tikslo. Plastikos chirurgai pastebi, kad sprendimui įsidėti implantus turi įtakos įvairūs siekiai ir lūkesčiai. Visgi, kaip krūtų implantai padeda moterims?

 

Išlygina asimetriškas krūtis

 

Kiekvienos moters krūtys yra tam tikru lygiu asimetriškos. Bet jei šis skirtumas ganėtinai didelis ir pastebimas, tampa sunku rasti tinkamas liemenėles tiek kasdieniam nešiojimui, tiek maudymuisi. Lengvai pastebimas asimetriškumas taip pat gali kelti diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi, savo išvaizda. Įsidedant implantus ši problema išsprendžiama, nes galima rinktis iš skirtingų dydžių, formų. Taip pasiekiama krūtų simetrija, palengvėja apsipirkinėjimas.

 

Atkuria krūtis po mastektomijos

 

Mastektomija – procedūra, kurios metu dėl vėžio pašalinama viena arba abi krūtys. Vėžys yra sunki liga, tiek fiziškai, tiek emociškai, o tokia operacija, nors ir išgelbsti gyvybę, gali dar labiau neigiamai paveikti moterį. Tokiu atveju po mastektomijos gali būti įstatomi krūtų implantai. Tai ne tik atstato krūtis, bet ir padeda pacientams pasijusti geriau.

 

Atkuria krūtis po nėštumo arba senstant

 

Nėštumas turi didelį poveikį moters kūnui, o ypač krūtims. Po ilgų žindymo krūtimi mėnesių, šios gali žymiai sumažėti ir net šiek tiek nukarti. Tas pats dalykas pastebimas ir senesnėse moteryse ir tai yra natūralu, kadangi jas veikia žemės trauka. Tokie implantai yra puikus būdas atstatyti prarastą krūties apimtį, taip sakomai „atjauninti“ krūtinę, grąžinti stangrumą.

 

Suteikia pasitikėjimo savimi

 

Kai kurios moterys, kurios turi natūraliai mažas krūtis, gali jausti nepasitenkinimą savo kūno forma, išlinkiais. Kadangi krūtų implantai ypač padidina viršutinę krūtų dalį, tai yra puikus būdas suteikti daugiau apimties. Tai kai kurioms gali padėti pajusti didesnį moteriškumo jausmą, veržlumą.

 

Žiūrint į tai paviršutiniškai, gali pasirodyti, kad moterys renkasi krūtų didinimo operaciją tik tam, kad atrodytų geriau. Tačiau dažnai neatsižvelgiama, kad tai nėra vienintelė svarbiausia tokios procedūros esmė. Tai gali padėti moterims atgauti pasitikėjimą savimi.