penio movos, erotinės prekės, sekso prekės internetu

Vyriški sekso žaislai – malonumas ne tik jam, bet ir jai

Apie moteriškus sekso žaisliukus kalbėti tapo jau daugmaž įprasta ir šiandien ši tema, ko gero, mažai ką šokiruoja. Prie to ypač prisidėjo pop kultūros apraiškos: įvairūs filmai, erotinės knygos moterims, pokalbių šou, žurnalai ir taip toliau. Visgi situacija kiek kitokia, kuomet kalba pakrypsta apie sekso žaislus, skirtus vyrams. Atsiranda šioks toks dvilypumas: jeigu, pavyzdžiui, vibratorių naudojanti moteris yra laikoma visiškai normalia moterimi, tai vyras, norintis sužinoti penio movos pojūtį, dėl kažkokių priežasčių, laikomas kiek keistu. Atėjo metas paneigti tokį požiūrį.

Tema, apipinta keistais stereotipais

Sunku paaiškinti tokio požiūrio ištakas, tačiau yra žmonių, kurie mano, kad tai nėra itin vyriška. Kaip žinome, vyriškumo apibrėžimas visuomenėje skirtingais amžiaus tarpsniais ženkliai varijuoja, tad nusakyti, kas yra vyriška, o kas – ne, yra per daug sudėtinga. Tačiau aišku tai, kad noras geriau pažinti savo kūną, sužinoti, kas teikia didžiausią malonumą ir užveda, turi mažai ką bendra su šiuo metu egzistuojančia vyriškumo samprata.

Būdas geriau pažinti savo kūną

Vyriškosios lyties atstovai, gerai pažįstantys savo kūną, dažniausiai skiria pakankamai laiko bei dėmesio tam, kad pažintų ir savo partnerės kūną ir nebijotų išbandyti to, kas teiktų daugiau malonumo ne tik jiems, bet ir joms. Tarkime, penio movos gali būti tiek didinančios, tiek papildomai stimuliuojančios. Didinančios suteikia gilesnę penetraciją, o stimuliuojančios, žinoma, gerokai paaštrina pojūčius.

Galimybė atitolinti rutiną miegamajame

Nemažai žmonių mano, kad vyrai sekso žaislus naudoja tik vieni, užsidarę tamsiame kambaryje. Taip teigti būtų pernelyg kategoriška ir klaidinga, nes sekso žaislai gali tapti puikiu būdu paįvairinti poros seksualinį gyvenimą. Jeigu partnerė yra linkusi išmėginti vis kažką naujo ir jai patinka stebėti, kai jos vyras išties mėgaujasi intymiomis akimirkomis. Tai – abipusiai užkrečiama, nes, kuomet matoma, kad partneris yra visu kūnu pasinėręs į malonumą, norisi, kad taip būtų kiekvieną kartą. Aišku tai, kad toks seksas tikrai netaptų nuobodus.

Malonumo viršūnė – nebijantiems eksperimentuoti

Smalsumas ir noras išmėginti vis naujus žaisliukus, pozas ar technikas gali išeiti tik į naudą. Jeigu dar nesate išbandę penio movos, kodėl to nepadarius? Net jei, regis, atradote tai, kas veikia itin puikiai, nebijokite kartais nuo to nuklysti – juk niekuomet negalite žinoti, ar tai netaps nauju , dar neatrastų pojūčių šaltiniu. Jeigu pabandę nepajausite to, ko tikėjotės, visuomet galite sugrįžti prie to, kas jau išbandyta. Trumpai tariant – nuo to įmanoma tik išlošti.