beautiful_woman_legs_in

PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIU KLAIDOS, KURIŲ GALITE IŠVENGTI

Mintys apie plaukų šalinimą visada sukelia erzulį. Tingisi rytais atsibusti anksčiau, kad nusiskustum kojas, o atauginėjančių plaukų „dygliukai“ kiekvienai progai pasitaikius primena apie save. Depiliacijai vašku visada yra netinkamas metas, o tokį laiką suradus, išrauti visus plaukelius ne visada pavyksta…Efektyviausiu būdu šalinti nepageidaujamus plaukelius yra pripažįstamas plaukų šalinimas lazeriu, daromas įvairiose klinikose kaip Svplastic.com. Ši procedūra nebus ganėtinai efektyvi, jei darysite klaidas. Štai Jums keli patarimai, padėsiantys tokių klaidų išvengti.

Prieš šią plaukų šalinimo procedūrą nusiskųskite

Likus maždaug 24 valandoms iki Jūsų susitikimo su plaukų šalinimo specialistu, nusiskuskite. Specialistas negali naudoti lazerio plaukams, kurie yra ataugę. Naudojant lazerį ataugusiems plaukams, aparatas gali sugesti, be to tai padidina galimybę pakenkti Jūsų odai, t.y. nudeginti procedūros metu, ar vėliau padidėtų jos pigmentacija.

 

Kreipkitės į tuos plaukų šalinimo specialistus, kurie turi patirties

Visi žinome, kad išpardavimai ir didžiulės nuolaidos gali sužavėti kiekvieną. Tačiau kalbant apie sveikatos, grožio procedūras, niekados nerizikuokite rinkdamiesi specialistą pagal kainą. Čia svarbiausios paslaugos pasirinkimo kriterijus turėtų būti patirtis ir kitų žmonių atsiliepimai.

Plaukų šalinimas lazeriu – procedūra, kurią turi atlikti sertifikuotas specialistas, naudojantis tik akredituotas lazerio technologijas. Nesvarbu, ar lazerio procedūras atliks gydytojas, lazerių technikas ar estetikas, tačiau svarbu įsitikinti, kad toks žmogus yra profesionalus ir reguliariai šalina plaukus. Patikimų specialistų ieškokite Svplastic.com. Susitikimo su šiuo specialistu metu, nesivaržykite uždavinėti Jus dominančius klausimus ir prašyti patarimų, kurie plaukų šalinimo lazeriu procedūras padarytų dar efektyvesnės.

 

Būkite nuoseklūs

Plaukai auga trimis etapais: anageno (aktyvaus plaukų augimo etapas), katagenas (pereinamasis laikotarpis, kuriuo plaukų augimas pradeda lėtėti ir sustoja) ir telogenas (ramybės laikotarpis). Specialistai, atsižvelgdami į šiuos plaukų augimo etapus, paskirsto plaukų šalinimo lazeriu seansus. Svarbu, kad plaukų šalinimas lazeriu būtų atliktas būtent anageno (augimo) stadijos metu, apie kuriuos daugiau galima sužinoti Svplastic.com. Norint pasiekti patį geriausią rezultatą, procedūras reikia lankyti reguliariai. Įprastai tarp plaukų šalinimo lazeriu procedūrų turi būti paliekami 4 – 6 savaičių tarpai. Dažniausiai reikalingi 5 tokių procedūrų seansai.

Praleidus procedūrą paskirtu laiku, gali tekti keisti plaukų šalinimo lazeriu procedūros planą, padidinant procedūrų skaičių.

Neturėkite beprotiškai didelių lūkesčių

Plaukų šalinimo lazeriu procedūros metu nepašalina visų nepageidaujamų plaukų. Daugelyje kūno vietų plaukų sumažės 85 – 90 procentų, tačiau jie visiškai neišnyks.

Taigi, jei pabodo nuolatinis plaukų skutimas ir jų šalinimas nuo kūno visais įmanomais būdais, tikrai verta išbandyti plaukų šalinimo lazeriu procedūrą, nes ji garantuoja efektyvų ir ilgalaikį rezultatą.