moteriški batai, mėlyni aukštakulniai, moters kojos

Kokie moteriški batai madingi 2019 vasarą?

Vasara – metas, kai norisi puoštis. Šilti orai suteikia galimybę rengtis lengvas tiek ilgas, tiek trumpas sukneles, įvairias kelnes, šortus. Tam, kad įvaizdis būtų išbaigtas ir harmoningas labai svarbu ir avalynė. Kiekvienais metais jos tendencijos keičiasi, atsiranda nauji ir netikėti pasirinkimai. Taigi, kokie moteriški batai madingi 2019 metų vasarą?

Mielos basutės aukštu kulnu

 

Viena iš mieliausių šios vasaros tendencijų – basutės dekoruotos įvairiais kaspinėliais. Tokie akcentai nesukuria netvarkos ir puikiai dera prie kojos. Kaspinai moterų madoje vyrauja jau nuo senų  laikų – taigi ši mada sugrįžo. Tokių batų dizainas gali būti labai įvairus. Tiek labai mergaitiškas ir saldus (rožinės, pastelinės spalvos, lengvai krentančios detalės), tiek aštresnis, solidesnis (tamsios spalvos, griežtų formų kaspinėliai).

Smailianosiai bateliai žemu kulniuku

 

Dar vienas stilius, kuris kažkada praeityje taip pat buvo populiarus – smailianosiai bateliai neaukštu kulniuku. Šiuo metu vis daugiau moterų ir merginų renkasi juos ir derina prie įvairaus įvaizdžio. Žinoma, tokio stiliaus moteriški batai patinka ne visoms. Kai kurioms jie atrodo per daug senamadiški ir nepatrauklūs.

Skaidrūs PVC batai

 

Stebinantys ir traukiantys akį – tokie yra skaidūs PVC bateliai. Permatoma medžiaga itin gerai atrodo ir sukuria ilgesnių kojų efektą. Tokios basutės gali turėti ir kitokių detalių: kūno spalvos, juodos, baltos, taip pat ir kitokių spalvų.

Išskirtinės PVC savybės leidžia sukurti įspūdingų formų avalynę. Tokios detalės gali padėti sukurti ypač gaivių ir vasarišką stilių, tinkantį net ir kiekvienai dienai. Natūralaus audinio suknėlė ir basutės – puikus derinys.

Basutės dekoruotos plunksnomis

 

Plunksnos dar vienas dekoro elementas labai madingas šiais metais. Jos suteikia tiek magiškos prabangos ir lengvumo pojūtį. Tokie moteriški batai gali būti įvairiausių spalvų. Karališkos mėlynos ar deginančios raudonos spalvos basutės tiek aukštu, tiek žemu kulnu – pasirinkimas mėgstančioms drąsą.

Ryškių spalvų batai

 

Bendra šių metų vasaros batų tendencija –  spalvos. Ypač populiari žydra dangaus, oranžinė, neoninė ir geltona. Tokios detalės gali pagyvinti net ir blankų įvaizdį. Svarbiausia, nebijoti išbandyti.

Vis dar svarstote, kokius batelius išsirinkti? Būkite drąsi ir ryžtinga. Šią vasarą madingos netikėtos detalės ir ryškios spalvos.