žiedas su deimantais, apkūni moteris, moteris ir vyras gamtoje

Kaip pasigerinti nuotaiką?

Ilga kova su nereikalingais kilogramais gali ne tik varginti, bet ir tiesiog gadinti nuotaiką. Taip jau yra, kad reikia koncentruotis ne tik į rezultatą, bet ir patį procesą. Jei norite susigrąžinti gerą nuotaiką, sprendimų tikrai yra, ir ne vienas. Gardus patiekalas, žiedas su deimantais, išsvajota rankinė – vos kelios aptarimo vertos idėjos.

Metas pasilepinti

Ilgai laikotės griežtos, didžiausių valios pastangų reikalaujančios dietos? Didžiuojamės jumis ir neabejojame, kad jau netrukus pasieksite savo tikslą. Visgi jei jaučiate, kad ilgas savaites esate niūri, irzli, tiesiog nepatenkinama – galbūt laikas truputį atleisti vadžias?

Jokiu būdu nepatariame smaguriauti visu tortu ar kilogramu pieniško šokolado. Tačiau gardus kepsnys su sūriu, orkaitėje keptos bulvytės ar koks kitas mažiau pavojingas figūrai, bet viliojančiai gardus patiekalas nepadarys žalos. Juk juo pasilepinsite vos kartą, o didžiulį malonumą prisiminsite ilgam.

Pasipuoškite – jūs to verta

Paprastai svorį metančių moterų spintoje guli ne vienas drabužis, tik ir laukiantis, kol tie nelaimingi kilogramai ištirps. Tačiau kam save kamuoti ir jaustis negražiai? Jei, pavyzdžiui, jau labai sena svajonė yra žiedas su deimantais ar nėriniuota suknelė, įsigykite juos pagaliau. Tegul tai būna dovana už išlaikytą valią pusmetį ar pusę to laiko, kurį planuojate laikytis dietos. Rankinė, bateliai, diržas, bet nauji auskarai ar tiesiog gera liemenėlė – jūs tikrai verta meilės sau.

Bendraukite – tai gydo sielą

Net jei esate užkietėjusi intravertė, neabejojame, kad vis tiek turite artimų žmonių, su kuriais bendrauti yra gera. Neskriauskite nei jų, nei savęs. Jei kamuoja bloga nuotaika, gali būti, kad reikia tiesiog išsikalbėti, pasiguosti.

Galite kartu ne tik kalbėtis, bet ir tiesiog smagiai leisti laiką. Kartais ir paprasčiausias tylus filmo žiūrėjimas kartu gali padėti pasijusti žymiai geriau. Jei pasirinksite didesnę draugų kompaniją, dar puikiau – ji gali tikrai prablaškyti. Beje, tai būtų puiki proga ir pasigirti naujais pirkiniais: tviskantis žiedas su deimantais, skrybėlė, paltukas ar bateliai kaipmat pritrauks žvilgsnį ir paskatins pasikelti savivertę.

Tam, kad pasijustumėte geriau, kartais reikia visai nedaug. Nebūkite sau priešė – juk neigiamų emocijų gana ir vien kovojant su nesveiko maisto vilionėmis. Sužibėkite tiek išore, tiek ir vidumi, ir nuotaika grįš.