aukštakulniai internetu, aukštakulniai bateliai, moteriška avalynė

Kaip išsirinkti aukštakulnius batelius?

Bateliai – tai, ko moterims tikriausiai niekada nebus per daug. Juk kiekvienu sezonu ir skirtingomis progomis norisi vis naujų. Vieni iš elegantiškiausių ir patraukliausių – aukštakulniai. Internetu galima užsisakyti kokių tik norite, tačiau, kaip išsirinkti pačius geriausius?

Įvertinkite jų dydį

 

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų perkant aukštakulnius – jų dydžio neįvertinimas. Kaip ir kitus batelius, taip ir šiuos rekomenduojama rinktis ir matuotis vakare, kai pėda būna šiek tiek didesnė. Taip didesnė tikimybė, jog nenusipirksite per mažų aukštakulnių. Jei galimybės pasimatuoti neturite, verta atkreipti dėmesį į dydžių lentelę, kuri dažniausiai būna pateikta svetainėje.

Atkreipkite dėmesį į padą

 

Tokio tipo batelių padas gali būti įvairus: nuo lygaus ir plono, iki grubaus storesnio. Priklausomai nuo to, kur planuojate avėti aukštakulnius, rinkitės jums labiausiai tinkantį variantą. Be to, verta atkreipti dėmesį ir į pado išlenkimą, kuris dažniausiai ir lemia komfortą. Aukštakulniai internetu yra itin patogus pasirinkimas toms, kurios taupo laiką ar tiesiog nenori vaikščioti po parduotuves.

Pasirinkite norimą kulniuko aukštį

 

Pakankamai dažnai manoma, kad bateliai aukštu kulnu nėra itin patogūs, tačiau tai nebūtinai tiesa. Visa tai priklauso ir nuo kitų aspektų, tokių kaip jau minėtasis pado išlenkimas ir kulniuko storis. Jei norite pasijusti žymiai aukštesnė, tačiau tokie bateliai jums nėra patogūs, rekomenduojama išbandyti platformas, su kuriomis vaikščioti dažniausiai būna paprasčiau.

Atsižvelkite į medžiagas

 

Kitas svarbus aspektas, kurio nevertėtų pamiršti renkantis tokią avalynę, yra medžiaga. Nuo jos priklauso ne tik estetinės batelių savybės, bet ir ilgaamžiškumas. Klasikinis ir bene populiariausiais pasirinkimas yra įvairaus tipo oda (įprastinė, lakuota, verta). Ją ganėtinai paprasta prižiūrėti, svarbiausia naudoti tinkamas priemones, kurios gali būti įsigytos kaip ir aukštakulniai – internetu. Universaliausias variantas – juodos spalvos bateliai, kuriuos lengva priderinti prie įvairios aprangos. Visgi, jei norite kažko drąsesnio, verta išmėginti ryškesnes spalvas.

Jei ieškote naujų batelių, šie patarimai jums gali praversti. Atkreipus dėmesį į juos, naujų aukštakulnių paieška dažniausiai pasidaro kur kas lengvesnė. Įsigykite tai, apie ką svajojate ir džiaukitės ne tik gražia, bet ir patogia avalyne.