pilvo plastika, moteris, vaikas

Kaip atgauti pasitikėjimą savimi po nėštumo?

Ne paslaptis, jog vos tik pagimdžius kūdikį, pilvo plastika, celiulito mažinimas ir krūtų korekcija iškart perskrodžia moterų mintis. Visos nori būti gražiausia savo versija, todėl didelė baimė po nėštumo nebeatrodyti taip, kaip prieš jį, aplanko kiekvieną ka tik pagimdžiusią moterį. Vis dėlto, atgauti pasitikėjimą savimi labai paprasta, dėka pažengusių medicinos technologijų ir gausybės informacijos. Taigi, kaip atgauti pasitikėjimą savimi po nėštumo?

Pilvo atkūrimas

 

Taip, kaip dantų protezavimas, ar bet kuri kita procedūra su tikslu patobulinti savo kūną ar šypseną, dabar chirurgų teikiamos paslaugos prieinamos kiekvienam žmogui. Nors yra daug skeptiškai nusistačiusių prieš chirurgines intervencijas, vis dėlto, jeigu jums trukdo gyventi nesamas pasitikėjimas savimi, pilvo plastika gali jums padėti.

Šios procedūros metu, atliekamas odos sluoksnis pilvo srityje po nėštumo yra panaikinamas ir vėl galima džiaugtis stangriu, nekabančiu pilvuku. Juk nėštumo metu pilvas išsitempia iki nesuvokiamo dydžio, todėl natūralu, jog oda išsitampo, o po nėštumo lieka „kengūros stemplė“.

Krūtų koregavimas

 

Ne paslaptis, jog žindymo laikotarpiu nukenčia ir moters krūtys – baigusios žindyti moterys lieka su nukarusiomis, praradusiomis formą ir stangrumą krūtimis. Krūtys yra vienas iš moters seksualumo ir vaisingumo simbolių, todėl ši kūno vieta ypač jautri neigiamiems žodžiams ir dėmesiui.

Lygiai taip pat kaip ir bet kuri chirurginė operacija, pavyzdžiui tokia kaip pilvo plastika, krūtų koregavimas atliekamas taip pat paprastai ir greitai. Nesvarbu, ar jums atrodo, jog jūsų krūtinė per didelė, ar per maža, ar jai tiesiog trūksta formos, viską gali sutvarkyti chirurgas profesionalas.

Celiulitas

 

Kai kurias moteris celiulitas lydi visą gyvenimą, kitoms jis tuo tarpu paryškėja po nėštumo. Laimei, šiandien turime specialistus, kurie gali padėti kovoti su celiulitu, todėl tereikia rasti tinkamą kontaktą. Juk moters krūtinė, kojos ir pilvukas yra seksualios kūno vietos – jeigu norite atkurti pasitikėjimą savimi, neabejotinai kreipkitės į specialistus.

Didesnis pasitikėjimas savimi ne tik suteiks daugiau laimės, tačiau ir pagerins tarpusavio santykius.