celiulito gydymas, gydomoji procedūra, moters šlaunys

Įveikti celiulitą – įmanoma

Celiulitas – neabejotinas moters grožio priešas, ne ką mažesnis nei negraži šypsena. Blogiausia tai, kad jis yra įkyrus ir stiprus, sunkiai įveikiamas. Tačiau celiulito gydymas tikrai įmanomas. Tam yra pačių įvairiausių priemonių: nuo paprasčiausių kremų iki specialių procedūrų. Norite geriausio rezultato? Naudokite visas priemones iškart.

Pirmiausia – standartiškoji sveika gyvensena

Sveika gyvensena pamažu kai kuriems tampa panaši į burtažodį ar net keiksmažodį – dėl to, kad šis terminas yra naudojamas be galo dažnai. Kad ir kokia sritis bebūtų, tokią frazę visuomet galima panaudoti. Tačiau iš tiesų ji naudojama ne veltui. Tai – ne mados reikalas, o seniausiai tyrimais įrodyta priemonė tam, kad jaustumėmės nepriekaištingai gerai.

Rūkymas, besaikis alkoholio vartojimas, sūrus, rūkytas, keptas maistas, gazuoti gėrimai, saldumynų gausa – vos keli dalykai, kurie veikia sveikatą ir išvaizdą labai stipriai. Jei norite, kad celiulito gydymas būtų veiksmingas, be galo svarbu pirmiausia pasirūpinti būtent sveika gyvensena. Tačiau ji svarbi ne tik prieš gydymą ar jo metu – sveikai gyventi turime visuomet. Patikėkite, nauda grožiui – net sunkiai išmatuojama.

Judėti – privaloma

Labai dažnai celiulitas ima kamuoti vien dėl to, kad pernelyg mažai judama. Net jei maitinatės sveikai, vengiate rūkalų ir alkoholio, vis tiek gali išryškėti odos pakitimai. Vienas veiksmingiausių sprendimų yra būtent sportas. Net nebūtina imtis be galo aktyvių veiklų, tačiau bėgiojimas, kardio treniruotės, netgi gausus vaikščiojimas gali turėti kone stebuklingo poveikio.

Papildomos priemonės – labai stiprus sąjungininkas

Kovoje su apelsino žievelės efektu geriausia imtis visų įmanomų priemonių. Celiulito gydymas yra ypatingai efektyvus naudojant specialias procedūras, tokias kaip limfodrenažinis masažas ar kavitacija. Prie jų pridėjus pirtis, įvyniojimus, įvairius kremus ir losjonus pasiekiamas išties labai geras rezultatas. Procedūros tikrai gali būti gana brangios, tačiau investicija į jas yra investicija ir į grožį, ir į sveikatą.

Jei norime pasiekti kokį nors rezultatą, turime nuoširdžiai stengtis. Taip yra ir su celiulitu. Jo tikrai išvengsite ir jį įveiksite, jeigu laikysitės visų rekomendacijų, taikysite kompleksines priemones. Be to, be galo svarbu nuoseklumas: jei rūpinsimės kūnu nuolat, jis tikrai atsidėkos grožiu, sklindančiu tiesiog iš vidaus.